Adrianna Skrzypek – organizatorka i koordynatorka kilkudziesięciu wydarzeń szkoleniowych w obszarze rozwoju osobistego. Z łatwością odkrywa i dopasowuje potencjał tkwiący w zespole oraz naturalne predyspozycje w ludziach go tworzących, do specyfiki danego zespołu i wydarzenia. Podczas konferencji zaprezentuje prelekcję pt: „Jak stworzyć i koordynować zespół marzeń?

Od 6 lat organizuje i koordynuje wydarzenia stacjonarne na poziomie od 100 do 300 osób, zajmując się przygotowaniem eventów w części lub w całości, jak również stworzeniem i zarządzaniem zespołem podczas takiego wydarzenia. Z sukcesami zarządza zespołami na poziomie od 20 do 50 osób, wyznaczając wspólne cele oraz weryfikując grupową i indywidualną pracę.
Swoje doświadczenie w organizacji szkoleń zdobyła jako współorganizator kilkudziesięciu wydarzeń z zakresu rozwoju osobistego, włączając się w działania eventowe takich organizacji szkoleniowych na świecie i w Polsce, jak np. Success Resources, Sukces Marketing czy Kamila Rowińska, pomagając np. w organizacji 'Millionaire Mind Intensive’ w Polsce.
Z łatwością odkrywa i dopasowuje potencjał tkwiący w zespole oraz naturalne predyspozycje w ludziach go tworzących, do specyfiki danego zespołu i wydarzenia. Poprzez swoje doświadczenie, energię, charyzmę i zaangażowanie potrafi wzbudzić w innych zapał i chęć osiągania rzeczy ponadprzeciętnych.

Tytuł wystapienia: „Jak stworzyć i koordynować zespół marzeń?
Sukces w jakimkolwiek przedsięwzięciu zazwyczaj nie jest sukcesem pojedynczej osoby tylko całego wieloosobowego zespołu. W myśleniu o skutecznym i efektywnym zespole utarło się przekonanie, że najważniejszy jest jego lider o – najlepiej – cechach charakteru, które pozwalają mu eksplorować tę rolę. Podczas mojej prelekcji dowiesz się, kto tak naprawdę jest najważniejszy podczas pracy zespołowej, jak szybko odkrywać naturalny potencjał w innych osobach do wykonywania różnych czynności w zespole, jak skutecznie motywować i sprawiedliwie wynagradzać zespół, jak poprawnie udzielać wskazówek i konstruktywnej informacji zwrotnej. Opowiem Ci, jak systematycznie zwiększać zaangażowanie w swoim zespole do chwili, gdy zespół jeszcze bardziej pragnie rozwijać siebie, firmę, wydarzenie i jest gotowy podjąć odpowiednie kroki, aby wejść na wyższy poziom jakości swojej pracy i działania. Moje doświadczenie, którym podzielę się z Tobą podczas tej prelekcji, z łatwością i szybko będziesz w stanie wdrożyć w swojej pracy czy firmie, zarówno jako członek zespołu, jak również jako lider.

Więcej informacji na profilu prelegenta: Adrianna Skrzypek. Znajdziesz tam również listę pozostałych wydarzeń, na którch wystąpiła Adrianna.