Agata Gorzelana

Agata Gorzelana-Weinstok – magister filologii (angielskiej i rosyjskiej), certyfikowanym trenerem i partnerem FRIS®, certyfikowanym trenerem biznesu Akademii SET oraz trenerem, coachem i mówcą John Maxwell Team
„Prawo lustra, czyli oczaruj siebie i innych”

Agata Gorzelana-Weinstok – mówią o niej: inspirująca trenerka z misją i pasją. Jej misją jest bowiem, jak sama twierdzi, pomagać w przełamywaniu barier w szeroko pojętej komunikacji, a także w odkrywaniu supermocy Klienta.  Na co dzień prowadzi własną firmę, pracuje jako facylitator spotkań rozwojowych w języku angielskim i polskim LC MasterMind™oraz trener umiejętności miękkich i  języka angielskiego biznesowego.

Z wykształcenia jest podwójnym magistrem filologii (angielskiej i rosyjskiej), certyfikowanym trenerem i partnerem FRIS®, certyfikowanym trenerem biznesu Akademii SET oraz trenerem, coachem i mówcą John Maxwell Team.
Prelekcja:
Prawo lustra, czyli oczaruj siebie i innych.

Czy umiemy docenić i pochwalić siebie oraz innych? W jaki sposób rozmawiamy ze sobą i innymi osobami?

Podczas sesji będziemy mogli przyjrzeć się:
? sobie:

✔  jak: postrzegamy siebie,
✔ jakim językiem relacji posługujemy się na co dzień;

? naszemu otoczeniu:

✔ jakie są innych preferencyjne kanały komunikacji,
✔ jak inni lubią być doceniani;

A wszystko po to, aby zacieśnić, umocnić relacje nie tylko z samym sobą, ale z naszym otoczeniem i tym samym wzmocnić poczucie ukontentowania, spełnienia i docenienia.

Więcej informacji na profilu prelegenta: Agata Gorzelana. Znajdziesz tam również nagrania i listę pozostałych wydarzeń, na którch wystąpiła Agata.