Anita Orzechowska

Anita Orzechowska – Akredytowany Coach i Superwizor IC, Akredytowany Coach ICF na ACC, Członek ICF, Master Praktyk NLP, Magister Doradztwa i Coachingu, Dyplomowany i Certyfikowany Coach, Trener kompetencji coachingowych, komunikacji, sprzedaży i zarządzania, licencjonowany konsultant Mental Toughness MTQ48.
„Budowanie relacji ze sobą samym”

Akredytowany Coach i Superwizor IC, Akredytowany Coach ICF na ACC, Członek ICF, Master Praktyk NLP, Magister Doradztwa i Coachingu, Dyplomowany i Certyfikowany Coach, Trener kompetencji coachingowych, komunikacji, sprzedaży i zarządzania, licencjonowany konsultant Mental Toughness MTQ48.

Doświadczenie: 20 lat pracy z biznesem, związana z zarządzaniem sprzedażą i strukturami organizacji. Obecnie wykorzystuje to doświadczenie jako doradca zewnętrzny, prowadząc audyty, badanie potrzeb, szkolenia, sesje coachingowe indywidualne i grupowe, mentoring, doradztwo, superwizję dostosowując metodę do potrzeb, „Rozwiń Skrzydła z Anitą Orzechowską”
Specjalizacja: praca z prezesami, TOP managment, właścicielami MMŚ i ich menadżerami specjalistami i klientem indywidualnym wspierając ich w rozwoju przywództwa i zarządzaniu sobą, zespołem i organizacją.

Tytuł wystąpienia:

Budowanie relacji ze sobą samym

Budowanie relacji ze sobą samym

  1. Jestem, jaka jestem.
  2. Pokochaj siebie, a zbudujesz relacje z innymi.
  3. Budowanie relacji ze sobą, a relacje z innymi.

Cel spotkania
Pokazanie uczestniczkom, jak ważna jest relacja z samą sobą.

Korzyści ze spotkania

  • Dowiesz się dlaczego bez relacją z sobą, brakuje przestrzeni na budowanie relacji z innymi czy w biznesie?
  • Powiem Ci, jak zacząć akceptować siebie, aby żyć w zgodzie ze sobą?
  • Dostaniesz pigułkę wiedzy o relacji z sobą.
  • Doświadczysz ćwiczenia na budowaniu relacji z sobą.

Co potrzebujesz?

  • Wygodnie się rozsiąść.
  • Zaopatrzyć się w kartkę i coś do pisania.
  • Lusterko.

Kontakt: Instytucja Szkoleniowa CST Coaching Anita Orzechowska  z certyfikatem jakości SUS 2.0.  telefon: 691213623,  mail: anita.orzechowska@cstcoaching.pl,  www.cstcoaching.pl, kursy@cstcoaching.pl.

Więcej informacji na profilu prelegenta: Anita Orzechowska. Znajdziesz tam również nagrania i listę pozostałych wydarzeń, na którch wystąpiła Anita.