Ewa Margańska

Ewa Margańska – pedagog, polonistka, instruktorka ZHP. Mentorka. O lat stawia na rozwój osobisty, pogłębia wiedzę z zakresu komunikacji interpersonalnej, efektywnej informacji zwrotnej, skutecznego mentoringu. Tytuł wystąpienia : „O odwadze bycia autentycznym w relacjach”

Ewa Margańska – pedagog, polonistka, instruktorka ZHP. Mentorka. O lat stawia na rozwój osobisty, pogłębia wiedzę z zakresu komunikacji interpersonalnej, efektywnej informacji zwrotnej, skutecznego mentoringu. Podczas szkoleń, warsztatów i w przygotowanych prezentacjach upowszechnia ideę Marshalla Rosenberga „Porozumienie bez przemocy” (NVC). Empatię w komunikacji uznaje za niezbędną w czasach współczesnych.

Tytuł wystąpienia : „O odwadze bycia autentycznym w relacjach”

Opis: Autentyczność – czym jest? Co to znaczy być autentyczny, to znaczy jaki? Skąd się bierze nasz brak autentyczności, chociaż pragniemy za autentycznych uchodzić? Jak stawać się coraz bardziej sobą? „Wielu ludzi przecenia to, kim nie jest i nie docenia tego, kim jest” – stwierdził amerykański przedsiębiorca Malkolm Forbes.
Spróbujmy przyjrzeć się swoim zachowaniom w relacjach partnerskich, z bliskimi, w miejscu pracy, z dziećmi… Rozpoznać prawdę o sobie. Stanąć twarzą w twarz z własnym cieniem. Odkrywać prawdę przez samoobserwację, która doprowadzi do samoświadomości. Od tego zaczyna się każda zmiana, o której zdecydujemy. Czas na odwagę, czas na opuszczenie gardy. Czas dla siebie. Sprawdź, co poczujesz.

Więcej informacji na profilu prelegenta: Ewa Margańska. Znajdziesz tam również nagrania i listę pozostałych wydarzeń, na którch wystąpiła Ewa.