Magdalena Adamowicz

Certyfikowany coach oraz akredytowany mówca Brian Tracy International.
Mentor ds. relacji toksycznych.
„Jak manipulują toksyczni ludzie?”

Autorka artykułów z zakresu rozwoju osobistego w World Business Class Magazine:

  • Wydanie Q3/2019 „Toksyczne Manipulacje”
  • Wydanie 5/2019 „Samoocena w praktyce”
  • Oraz w magazynie Lider Branży Edukacyjnej art. „Jak skutecznie wyznaczać i osiągać cele?

Założycielka @projektowanie_szczescia na Instagramie oraz Projektowanie Szczęścia na Youtube, które jest źródłem wiedzy na temat toksycznych relacji.
Na swoim kanale YouTube porusza tematykę związaną z przemocą w związkach, w szczególności psychiczną.
Uświadamia na czym polega manipulacja taka jak karanie ciszą, projekcja czy manipulowaniem poczuciem winy oraz uczy jak się przed nią bronić.
Jej wiedza to nie tylko efekt informacji z książek, ale również osobistego doświadczenia.
Na co dzień jako coach pomaga swoim klientom uwolnić się z niszczących relacji, zbudować samoświadomość, wzmocnić poczucie własnej wartości i pewności siebie, a także zdobywać umiejętność stawiania granic oraz dbania o własny dobrostan psychiczny.
Projektowanie Szczęścia jest również źródłem inspiracji i motywacji do pracy nad sobą oraz podnoszenia jakości swojego życia na wyższy poziom.

Tytuł Wystąpienia:

„Jak manipulują toksyczni ludzie?”

Problem przemocy psychicznej polega na tym, że w większości nasze społeczeństwo nie jest świadome jej istnienia, a tym bardziej tego, na czym polega, jak bardzo jest niszcząca i powszechna, jak wielu osób dotyczy.

W związku z brakiem wiedzy i świadomości w tym obszarze wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że doświadcza przemocy psychicznej, szczególnie, że w przeciwieństwie do przemocy fizycznej jest ona trudna do uchwycenia i udowodnienia.

Podczas tego wystąpienia dowiesz się czym jest manipulacja – nieodłączny element przemocy psychicznej, a także jakie są konkretne techniki manipulacji, stosowane przez toksycznych ludzi.

Sałatka słowna, karanie ciszą, projekcja, ukryte obwinianie, gasligthing – dziś te terminy mogą Ci niewiele mówić, ale gdy dowiesz się na czym polegają to może okazać się, że sam nie raz ich doświadczyłeś lub nadal doświadczasz w swoim życiu.

Dzięki temu wystąpieniu nauczysz się rozpoznawać, gdy ktoś Tobą manipuluje, a także dowiesz się jak stawiać granice, by chronić się przed manipulacją oraz przemocą.

Więcej informacji na profilu prelegenta: Magdalena Adamowicz. Znajdziesz tam również nagrania i listę pozostałych wydarzeń, na którch wystąpiła Magdalena.