Miachał Łęgowski

Dyplomowany trener biznesu (VCC), akredytowany coach PCC (ICF), profesjonalny mówca (ACS, ALB), facylitator procesu metodą IAF, ekspert SEB, wykładowca na uczelniach wyższych, dyplomowany psycholog i ekonomista.
„Skrypt życia i relacje w ujęciu Analizy Transakcyjnej”

Dyplomowany trener biznesu (VCC), akredytowany coach PCC (ICF), profesjonalny mówca (ACS, ALB), facylitator procesu metodą IAF, ekspert SEB, wykładowca na uczelniach wyższych. Z wykształcenia psycholog i ekonomista.

Od kilku lat zarządza spółką szkoleniową, która współpracuje z blisko 45 trenerami w całej Polsce. Koordynuje i przygotowuje procesy szkoleniowo-rozwojowe dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, z czego niektóre realizowane projekty są o wartości ponad 100 000 złotych. Współpracuje z szerokim wachlarzem branż od firm farmaceutycznych, transportowych, sofware’owych po automotive czy bankowość.

Jest twórcą modelu sprzedażowego 3S, który jest z sukcesem stosowany w wielu firmach usługowych. W dziedzinie psychologii jego czarnym koniem są zachowania społeczne m.in. heurystyki, efektów stadnych, błędów poznawczych oraz międzykulturowe. Specjalizuje się w tematyce przywództwa, coachingu
menadżerskiego, zarządzania zespołem, networkingu, psychologii społecznej, sprzedaży, wystąpieniach publicznych, obsłudze klienta i wszechstronnej komunikacji
interpersonalnej.

Przez 3 lata kierownik projektu MeetPRO, w którym szkoliło się blisko 500 Polaków miesięcznie. Wcześniej swoje doświadczenia zawodowe jako trener, product manager i sales manager zdobywał w Life Architect oraz PBDA Consulting.

Regularnie występuje na konferencjach, prowadzi wykłady, wypowiada się jako ekspert w mediach, posiada liczne materiały video na YouTube. Na jednej scenie
występował z takimi osobami jak Robert Cialdini, Jarosław Kuźniar, Jerzy Zientkowski, Adela Warać i prof. Jan Miodek.

Pracował dla takich firm i instytucji jak np. CITI Handlowy, Medichem, Medtronic, Santander, O-I Glass is life, MAN, Polpharma, Cagen, Sephora, Netguru, 10clouds,
Career Expo, GDDiKA, Ministerstwo Rozwoju, SMMP, GWW, Business Link, WSB, Dascher, Herbalife, IMC Poland, PokerStars, Ernest&Young, GSK, Thule i wielu innych.

W swojej karierze zawodowej przeszkolił ponad 3000 osób, spędził na sali szkoleniowej w procesie grupowym ponad 1000 godzin i przeprowadził ponad 1200
godzin coachingu indywidualnego.

Pobierz jego pełną dokumentację zawodową pod adresem: www.michallegowski.pl lub skontaktuj się pod adresem mailowym jestem@michallegowski.pl.

Tytuł wystąpienia:

„Skrypt życia i relacje w ujęciu Analizy Transakcyjnej”

Co to jest skrypt życiowy? Czy można sabotować samego siebie? Jak podświadomie podejmujemy decyzje? W trakcie prelekcji dowiesz się więcej na temat pozytywnych i negatywnych przekonań, które towarzyszą nam przez całe życie. Poznasz lepiej samego siebie, przeanalizujesz po części swoje zachowanie i lepiej zrozumiesz własne wybory w myśl Analizy Transakcyjnej, niezwykłej koncepcji psychologicznej stosunków międzyludzkich.

Więcej informacji na profilu prelegenta: Michał Łęgowski. Znajdziesz tam również nagrania i listę pozostałych wydarzeń, na którch wystąpił Michał.