Mirella Batog

Mirela Batog – psycholożka, trenerka biznesu, psychoterapetuka, psycholożka interwencyjna. Zawodowo zajmuje się wspieraniem ludzi w trudnych okresach życia, towarzysząc w zmianach i rozwoju.
„Ile kosztuje spójność i zgodność ze sobą w konfrontacji z innymi”

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wyższej Szkoły Bankowej oraz adeptka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu. Zawodowo zajmuje się wspieraniem ludzi w trudnych okresach życia, towarzysząc w zmianach i rozwoju. Miłośniczka filozofii Kaizen i podejścia dialektycznego.

Tytuł Wystąpienia:

Ile kosztuje spójność i zgodność ze sobą w konfrontacji z innymi – czyli o umiejętności tworzenia satysfakcjonujących relacji, trzymając się swoich wartości i szacunku do drugiej osoby

Podczas prelekcji dowiemy się, czym jest a czym nie jest, czy należy przepraszać za wyrażanie potrzeb i kiedy „mam prawo mieć swoje zdanie” może być zachowaniem agresywnym? Dowiemy się również, co może być kompasem, który wskazuje dalszą drogę rozwoju relacji i w jaki sposób stawianie granic, paradoksalnie, otwiera relację na dialog i synergię. Dowiemy się, czym jest asertywność jako kompetencja w ujęciu dialektyczno – behawioralnym.

Więcej informacji na profilu prelegenta: Mirella Batog. Znajdziesz tam również nagrania i listę pozostałych wydarzeń, na którch wystąpiła Mirella.