Kody Relacji


Zapraszamy Cie na wydarzenie, które znacząco poprawi jakość Twojego życia w wymiarze zawodowym i prywatnym i pozwoli lepiej zarządzać relacjami z istotnymi dla Ciebie osobami. Kody Relacje to prawdopodobnie najbardziej kompleksowa konferencja w wersji online, z zestawem wskazówek, przykładów i dobrych praktyk, dzięki którym zbudujesz trwalsze i bardziej wartościowe relacje w pracy, w biznesie, w domu, w swoim związku, w zespole, w każdej przestrzeni, gdzie potencjałem są ludzie. Starannie dobrany zespół prelegentów- specjalistów i ekspertów w danym obszarze budowania relacji zadba o to, by dostarczyć Ci najnowszej, sprawdzonej, przetestowanej wiedzy, popartej przykładami i zbadanej naukowo. Wyjdziemy naprzeciw Twoim potrzebom bliskości, zrozumienia, zbudowania więzi zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i w aspekcie zawodowym.

Dlaczego warto spędzić z nami sporą część weekendu 12-13.09?

 1. Nauczysz się jak docierać wgłąb swoich potrzeb, jak ustanowić dobrą relację z własnym wnętrzem. jak oszacować ograniczenia i określać swoje świadome stanowisko w relacjach
 2. Dowiesz się kim jest silny lider w zespole, jak może stymulować i wzmacniać potencjał ludzki i pomagać osiągać cele zespołowi.
 3. Poznasz cienie toksycznych relacji, które wtrącają w bezmiar stresu, zahamowań, cierpienia i strachu i dowiesz się jak nie ulegać próbom manipulacji i zniewolenia przez toksyków.
 4. Zaznajomisz się z prawami psychologii, które warunkują sposób Twojego myślenia, reagowania i zachowania w określonych kontekstach relacyjnych.
 5. Zgłębisz metody skutecznego docierania do Twoich odbiorców i klientów i tworzenia z nimi autentycznej, szczerej więzi biznesowej.
 6. Poznasz sposoby budowania relacji prywatnych i zawodowych opartych na wartościach, wzajemnym zrozumieniu i szacunku.
 7. Nauczysz się rozróżniać fałsz, udawane intencje i skrywane uczucia od szczerości i otwartości w relacjach zawodowych i prywatnych.
 8. Poznasz uwarunkowania neurobiologiczne odpowiedzialne za damsko-męską wojnę lub pokój, by częściej osiągać rozejm, niż toczyć bitwy.
 9. Zgłębisz zasady komunikacji poprzez media społecznościowe, w tym budowanie silnej i autentycznej marki i relacji poprzez Linked-in.
 10. Nauczysz się zasad tworzenia opowieści skutecznie prezentujących Twoją markę osobistą i biznesową.
 11. Dowiesz się jak oszacować własne ograniczenia i określać swoje granice w duchu świadomego stanowiska w relacjac.

To tylko część powodów…

Nasze konferencje słyną z wyjątkowej atmosfery i pozytywnych emocji – nie inaczej będzie tym razem, mimo że przenosimy się do strefy wirtualnej, możesz zatem śmiało założyć, że czas spędzony z nami upłynie Ci nie tylko pożytecznie, ale również bardzo przyjemnie. Naszą maksymą jest dbałość o jakość prezentowanych treści, dlatego posłuchasz tylko doświadczonych prelegentów, praktyków i ekspertów w prezentowanych obszarach wiedzy, z wielkim zamiłowaniem do tematów, jakie przedstawią. Większość z nich to wykładowcy wyższych uczelni w całej Polsce, aktywni zawodowo trenerzy i charyzmatyczni liderzy z bogatym dorobkiem zawodowym, otwartych na rozwój i z sercem wobec ludzi.

Czas zainwestowany w to wydarzenie zwróci się długofalowo, naszą konferencję możesz przeżyć i doświadczyć w pełnym komforcie w miejscu, które wybierzesz, a dodatkowo poznasz ludzi wartych Twojego czasu, energii i zainteresowania.

Wybierz się z nami w piękną podróż do źródeł poznania siebie, własnych potrzeb w relacjach i najlepszych sposobów budowania cennych konfiguracji z ludźmi, na których Ci zależy. ZAPRASZAMY GORĄCO do ZAKUPU BILETÓW!

One Thought to “Kody Relacji”

 1. Hi, this is a comment.
  To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
  Commenter avatars come from Gravatar.

Leave a Comment