Zbigniew Dzideczek

Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz studiów podyplomowych na różnych uczelniach w zakresie handlu zagranicznego, ekonomii oraz stosunków międzynarodowych. Szkolony przez renomowane firmy w zakresie zarządzania biznesem, zarządzania projektami, sprzedaży, marketingu, negocjacji oraz wystąpień publicznych.

Prywatny przedsiębiorca specjalizujący się w programach restrukturyzacyjnych i zarządzaniem zmianą. Swoją praktyczną wiedzę pożytkuje również w doradztwie oraz edukacji. Był Prezesem/Członkiem Zarządu/ Dyrektorem handlowym w takich firmach jak Huta Stalowa Wola , ZPC Ursus , Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu (obecnie Sikorsky Company) oraz CIECH S.A. Członek Klubu Trenerów Biznesu, partner Vantis Holding, członek założyciel John Maxwell Team Poland
Partner austriackiej firmy EnGardE Verhandlungstraining G.m.b.H. oraz trener umiejętności negocjacyjnych. Polski partner i trener HPS Hierhold Presentation Services Gesellschaft m.b.H.

Od ponad 6 lat członek klubu TOP CAREERS Toastmasters w Warszawie. W swojej ścieżce edukacyjnej i liderskiej doszedł do najwyższego wyróżnienia Distinguished Toastmaster ( DTM). Był też dwukrotnie prezesem swojego macierzystego klubu a także służył społeczności Toastmasters jako Area Director, mentor klubu Skillers oraz Pathways Guide.

Posługuje się płynnie językiem angielskim i francuskim ma też umiejętności komunikacyjne w języku rosyjskim i arabskim. Jego pasja równa jeździe na nartach to dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Tytuł Wystąpienia:

Komunikacja zawirusowana?

Zbyszek Dzideczek w rozmowie z Leną Wachowiak

Wydarzenia z ostatnich miesięcy wraz z towarzyszącymi im emocjami wywarły wpływ na każdego. Nikt nie pozostał bez infekcji, nawet, jeśli fizycznie uniknął zakażenia. Ucierpiały nie tylko relacje lecz zmienił się także styl porozumiewania się, komunikowania a nawet język którym się posługujemy. Tym bardziej obszar biznesu , negocjacji a zwłaszcza przekazywana sobie pewnych treści uległ zmianie. Jak dalece sięga owa zmiana i czy na pewno zmierza w dobrym kierunku? O tym z Leną Wachowiak porozmawia Zbyszek Dzideczek.

Więcej informacji na profilu prelegenta: Zbigniew Dzideczek. Znajdziesz tam również nagrania i listę pozostałych wydarzeń, na którch wystąpił Zbigniew.